Michal Konečný

Michal Konečný

Poradce pro internetové a vzdělávací projekty
Michal Konečný
+420 608 059 937 michal@michalkonecny.com

Moje služby

Webové projekty

Připravím pro vás analytickou dokumentaci, díky které se při práci na svých projektech vyhnete zbytečným chybám, zdržením a zvyšování nákladů. Pracuji systematicky, vycházím ze specifických podmínek každého projektu a při návrhu řešení a informační architektury se opírám o dlouholeté zkušenosti.

Při typickém průběhu projektu analytickou dokumentaci tvoří několik základních dokumentů:

  • Analýza firemních procesů umožňuje navrhnout řešení na míru potřebám konkrétního klienta.
  • Katalog požadavků pomáhá při řízení projektu, usnadňuje plánování a návrh rozpočtu a umožňuje kontrolu výsledků.
  • Návrh aplikace obsahuje podrobně popsaný způsob používání a podobu aplikace a slouží jako hlavní podklad pro práci grafiků a vývojářů.

Vzdělávání a e-learning

Vzdělávání a učení jsou oblasti, na které se v současnosti specializuji. Mám praktické zkušenosti s firemním vzděláváním a rozvojem kompetencí a díky dodatečnému studiu také potřebnou odbornou kvalifikaci. Díky tomu mohu svoji nabídku rozšířit o méně obvyklé činnosti:

  • Analýza vzdělávacích potřeb ve firmách a organizacích často pomůže najít prostor pro zvýšení efektivity.
  • Návrh vzdělávacích programů a procesů zahrnuje přípravu, plánování a tvorbu vzdělávacích akcí ve spolupráci se specializovanými firmami a odborníky.
  • Design výuky, neboli instructional design, je odborná disciplína zaměřená na analýzu, plánování a tvorbu obsahu pro e-learningové systémy.
  • Analýza a návrh specializovaných aplikací, které slouží pro vzdělávání – systémy pro e-learning a ověřování kompetencí, LMS a LCMS aplikace.

Ceny

Při jednorázových konzultacích je cena za moje služby 1 500 korun za hodinu. Nebráním se však vyjednávání o ceně v případě dlouhodobější spolupráce, nebo pokud mě váš projekt zaujme. Pokud máte zájem podrobnější informace, napište mi.